• Намалена цена
  • Неодамнешно
Anmas моќ! 7 компјутери сет висок квалитет Ni-Cd 36g 4/5 SubC Под C 1.2 V 1400mAh Батерија со Табот - Виолетова
zoom_in

Anmas моќ! 7 компјутери сет висок квалитет Ni-Cd 36g 4/5 SubC Под C 1.2 V 1400mAh Батерија со Табот - Виолетова

DEN 602.00 752.16

Количина на стоки
check Тековен


Anmas моќ!
најниска цена во сите aliexpress
7 компјутери сет
100% Сосема Нов
Капацитет : 14oom Ah
Напон : 1.2 V
Хемија : Ni-Cd
Димензија : 4/5 Под В
големина 3.3 cm x 2,2 см
тежина : ~36g(1pc)
Слика резултатите од тестот се за повикување само, на тестот, резултатите ќе преовладува. Различни опрема ќе се мерат надвор од 5-10% грешка, во прилог, температура, влажност, текст моќ, испуштање ниво ќе влијаат на резултатите од тестот.
Answer : ___________________________ Note :
1 пакет вклучува 7 компјутери
2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;
3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;
4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Батерија
Бренд Име:
Anmas Моќ
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Батерија
Номиналниот Капацитет:
1300mAh

Најдобри понуди..