• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.7 V литиум полимер батерија 452248 450MAH снимач на безжичен телефон navigator мал звук Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

3.7 V литиум полимер батерија 452248 450MAH снимач на безжичен телефон navigator мал звук Батерија Li-ion Ќелија

DEN 448.00 614.40

Количина на стоки
check Тековен


= главната карактеристика =
1 Големина : модел и капацитет за да изберете од, силна применливост
2 обезбедување на квалитет : со користење На производот батерии со висок капацитет, низок отпор
3 стабилни перформанси : долг циклус живот : континуирано полнење и празнење 500 пати, капацитетот на батеријата не е помала од оценет капацитет од 80%. (ве молиме имајте во предвид во забелешка во лицето, сакате порака ако понекогаш безгрижно.05 C
Максимално полнење на струјата : 1 C
Максимална испуштање струја : 1 C
Заштита на IC параметри : overcharge заштита напон 4.
Pro, ве молиме да го прочитате пред да се фотографира.1 V, овозможи максимален проток 2 A
Во продавницата има јадро продажба на Сопствени батерија полнач 1. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Батерии Напон 3.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..