• Намалена цена
  • Неодамнешно
Beron е на позиционирање телефон види литиум батерија 3.7 V гениј учениците сенка движат интелигентни мобилен телефон батеријата Rechargeab
zoom_in

Beron е на позиционирање телефон види литиум батерија 3.7 V гениј учениците сенка движат интелигентни мобилен

DEN 615.00 842.40

Количина на стоки
check Тековен

1 ако ти треба фактура, ве молиме фотографиран производи во исто време мора да биде во "купувачот" забелешка фактура единици (ве молиме да обезбеди целосни фактура) 2 ако нема порака белешки, продавница default само отворени сметки, платен товарни ќе се одрази во приходи или фактури. Хонг Конг, Macao и Тајван 30 јуани Странство превозот одделно. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. 4 поделба во моментов е само да обезбеди 100 повеќе од десет не може да обезбеди фактури, фактури, износ е помалку од 100 јуани на нарачки, може да се акумулираат, се соберат 100 јуани, ако имате било какви прашања, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ви благодариме за вашето разбирање.75 V, овозможувајќи максимална струја 1А, со overcharge, со текот на испуштање, краток спој заштита одбор.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Време на испорака : 1 пред 4 часот платни налози, сорти помалку од 5 видови, генерално, може да се превезува на истиот ден, 2 за исплата после 4 часот, испорака во рамките на вториот дена. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.7 v, Полнење напон : 5 V Капацитет : 400m Ah (производ доволно реална моќ силна) Батеријата големина : 5. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика .1 плоштадот црвено црни, должина од околу 3-5 CM, серијата може да според да барањата на клиентите или други доведе plug линија. 100% сосема нов.25 v, испуштање критичниот напон 2. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..