• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.7 V Changhong 9 инчен H91 рамен мобилен батеријата полнење на батеријата со 3894108 општа намена полимерни батерии Батерија Li-
zoom_in

3.7 V Changhong 9 инчен H91 рамен мобилен батеријата полнење на батеријата со 3894108 општа намена полимерни

DEN 1051.00 1440.00

Количина на стоки
check Тековен

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. И речиси сите бренд-име машина без сервисот за услуги, со цел да се намалат трошоците, инсталиран во која се користи за да се Б батерија производи (фабрика на неисправни производи, неисправни, одделение), во општа употреба од три месеци по перформансите на батеријата може да одбие, пократок животен век. Апликации 1. Внимателно проверете ја машината, за да се види дали постојат завртки, со мал шрафцигер може да се отвори, општите не е школка врзани или постои копче на картичката, со нож по жица една недела откако тие може да се отвори или да се отворат, внимателен, генерален школка нема да го оштети, внимание за скролување.
4, не може да се игра : Батеријата прстен или заштитна коло прстен, батерија неуспех.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Карактеристики : 1.
2, може да не се подигне, или исклучете : батеријата внатрешни краток спој или лош квалитет на косата жуборот нагоре или поголем отпор, батерија неуспех.8 инчен екран MP3 капацитет е генерално 3001000m Ah, 2. Целосно се потпираат на клетката линија заштита, лесно да се оштети.8 mm широк 94 mm долга 108 mm Секоја серија големина на фабриката ќе имаат мала грешка со цел да ја испорача стоката во вид
Батерија тип : Changhong H91 рамен батеријата компатибилен Литиум полимер батерија
Answer : ___________________________ Note : пред купување ве молиме потврдете го вашиот компјутер поддржува оваа батерија! Батеријата модел е големина, додека големината може да биде инсталиран под соодветна употреба!
Батеријата вовед
Еден, MP3 литиум батерија живот
Како мобилни телефони литиум батерија, MP3 вградена литиум батерија живот е длабоко полнење стави околу 300-500 пати (GB), која е за една или две години по игра времето ќе биде скратена очигледно, некои дури и не може целосно да се подигне, тогаш мора да се замени со нова батерија.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..