• Намалена цена
  • Неодамнешно
Пакет 3.7 V литиум полимер батерија 041230P 401230P 120MAH Bluetooth слушалки MP3/MP4 Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

Пакет 3.7 V литиум полимер батерија 041230P 401230P 120MAH Bluetooth слушалки MP3/MP4 Батерија Li-ion Ќелија

DEN 420.00 576.00

Количина на стоки
check Тековен

2 V) полнење до наплатат струја е помала од 0. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.0 C
Стандард полнење метод : 0.
Првите 3 полнење треба да се стави да ја дополните од 10% до целосно активирање на батеријата! Не наплаќаат само мала количина на електрична енергија за да се избегне скратување на животниот век на батеријата и капацитет. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас.
Директни производители 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците Транзит пати може да се разликуваат , особено за време на сезона. литиум батерија заштита одбор користи новиот Тајван богата кристал заштита на одборот исто така, може да според да барањата на клиентите со користење на Seiko заштита одбор, со идентификација терминал три линија заштита одбор, со контрола на температурата три линија заштита одбор, според клиент е прилагодено за големината, голема количина позитивно
Плаќање 1.5 C, брзо полнење : 1.5 MM) * долга 30ММ (+ 0. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика .

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..