• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.7 V литиум полимер батерија 401520401521 130MAH MP3 MP4 мали звучници глувчето тастатура Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

3.7 V литиум полимер батерија 401520401521 130MAH MP3 MP4 мали звучници глувчето тастатура Батерија Li-ion

DEN 448.00 614.40

Количина на стоки
check Тековен

, НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.2 V) полнење до наплатат струја е помала од 0. Апликации 1. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. Висок квалитет и со висок капацитет. Вашето мислење е многу важно ве Молиме контактирајте со нас веднаш Пред сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што ќе може да на задоволително ниво адреса на вашиот.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..