• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мали браун пудинг Zaojiao машина 103450 приказна 3.7 V литиум полимер батерија електрични core 2000mAh Батерија Li
zoom_in

Мали браун пудинг Zaojiao машина 103450 приказна 3.7 V литиум полимер батерија електрични core 2000mAh Батерија

DEN 876.00 1200.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. 4 нашата продавница главно се ангажирани во електронски уреди за многу години да им обезбеди на клиентите со цела една поддршка на услуги за да заштедат време и енергија. 2 ако купувачот на стоки, купувачите ќе може да изберат SF express, во рок од 1 дена од денот на приемот на стоката нормално.2 V Полначот : 5 V Внатрешна отпорност : 90m.7 V Полн напон : 4. 3 ЕМС товарни : 16 јуани во Провинцијата Guangdong, 20-24 јуани. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. Батерии Напон 3.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..