• Намалена цена
  • Неодамнешно
Браун 3.7 V литиум полимер батерија X30 аудио рекордер 303040 pedometer MP3/4 Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

Браун 3.7 V литиум полимер батерија X30 аудио рекордер 303040 pedometer MP3/4 Батерија Li-ion Ќелија

DEN 841.00 1152.00

Количина на стоки
check Тековен

htm?id=21649287012&spm=a220z. Не сече нога случаи, имаат право во рок од 15 дена од денот на доставувањето на гарантниот период, вклучувајќи ја врати услугата; ако производот на калај или сече нозе, поради човечката уништувањето предизвикано од страна на клиентот, оперативните грешки или други причини (сериозна штета на пакетот, две продажбата) не се врати во надлежност на.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..