• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.7 V литиум полимер батерија 502020 120MAH MP3 камера пенкало просо Bluetooth аудио Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

3.7 V литиум полимер батерија 502020 120MAH MP3 камера пенкало просо Bluetooth аудио Батерија Li-ion Ќелија

DEN 431.00 590.40

Количина на стоки
check Тековен


Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..