• Намалена цена
  • Неодамнешно
Belangmi Bao Зајакот Приказна машина загатка 3.7 V голем капацитет литиум полимер батерија Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

Belangmi Bao Зајакот Приказна машина загатка 3.7 V голем капацитет литиум полимер батерија Батерија Li-ion

DEN 694.00 950.40

Количина на стоки
check Тековен

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки. Контакт 1. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден . Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо.25 V, испуштање критичниот напон 2.CFa3o C&mt=
Постои потреба да се размонтираат алатка. За други големини на батерија, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, батеријата големина на диверзификација, има место!
Плаќање 1.75 V, овозможувајќи максимална струја 2 A, со overcharge, со текот на испуштање, краток спој заштита одбор. 9 групи на само 5 јуани.
Macao, Хонгконг, Тајван не може да се испрати батерии, не се пука. Мулти големина на понудата, ако други димензии ве молиме да го контактирате овластениот сервис, големина разновидност, има место! Батеријата со заштитна плоча (за да се спречи преку полнење / над стави / краток спој / текот тековната заштита) Батерија тип : производ /3.7 v литиум полимер батеријата / полнење на батеријата Напон : номинален напон 3.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Превозот торба е флексибилен, не такт или да изберете да ја пратите други изразат треба да се јавите на корисникот за да го измените товар. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..