• Намалена цена
  • Неодамнешно
Браун 422773422775 3.7 V литиум полимер батерија вградената батерија Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

Браун 422773422775 3.7 V литиум полимер батерија вградената батерија Батерија Li-ion Ќелија

DEN 456.00 624.00

Количина на стоки
check Тековен

5 M M )
Номинална напон : 3. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас.2 V
Полнење температура : 0 ~ C ~ 45 степени C
Испуштање температура : -20 ~ C ~ +60 степен C
Температура на чување : -20 ~ C ~ +35 степен C
Полнење на струјата : Стандард задолжен : 0. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5 C (Heng Лиу) задолжен да 4.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..