• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.7 V литиум полимер батерија 103040 1300mAh нови основни MP3 MP4 навигација играчка Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

3.7 V литиум полимер батерија 103040 1300mAh нови основни MP3 MP4 навигација играчка Батерија Li-ion Ќелија

DEN 403.00 552.00

Количина на стоки
check Тековен

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Answer : ___________________________ Note : MP3 нормално ако се започне подоцна е пронајден да има грешка, е повеќе од 90% на батеријата е поради други причини, електронски компоненти се со помала веројатност да прстен, и батерии се потрошен материјал, квалитетот е нерамна, и дистрибуцијата на полначот е генерално повисока од излезниот напон, батерија посебни ограничен притисок (4. Ако сè уште не заслужуваат да, може да се користат слични модели, на пример, е сличен на мал една, и вие не сте во табелата, 552030, достапни во. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија.
4, не може да се игра : Батеријата прстен или заштитна коло прстен, батерија неуспех. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да.
Три, како да се суди мојата машина е на батеријата проблем?
Ако вашиот MP3 Bluetooth уред ги има следниве феномен, тоа ќе биде батеријата проблем, треба да бидат заменети :
1, употреба е повеќе од една година, play (мирување) време е значително скратена (околу 3 часа), што укажува на капацитетот на батеријата намалување, услугата живот.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1.2 V) функција., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.
Пет, како да се купат на батеријата?
Прво ја отворите машина за да се види ја батеријата (не ќе најдат свои уривање уривање, рушење, одржување и технички персонал) повеќето батерии се означени со видот, батеријата модел е всушност висок (дебела), широк и долг, еден тип во продавница под маса на моделот, ако не, може да се јавите во продавницата да се оди со. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..