• Намалена цена
  • Неодамнешно
Браун 3.7 V литиум полимер батерија DIY 10000mah 9074136 вградени батерии на полнење богатство Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

Браун 3.7 V литиум полимер батерија DIY 10000mah 9074136 вградени батерии на полнење богатство Батерија Li-ion

DEN 1398.00 1915.20

Количина на стоки
check Тековен


Нов пакет mail. 2 продавница слики за повикување само, ако посебни барања на пријатели ве молиме да се купат пред да контактирате со услуга за клиентите, така што ќе се обезбеди точни стоки и најдобра услуга. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. 2 ако купувачот на стоки, купувачите ќе може да изберат SF express, во рок од 1 дена од денот на приемот на стоката нормално. Карактеристики : 1. Провинцијата Guangdong, почетна цена од 13 јуани, провинцијата почетна цена од 22 јуани. 9 групи на само 5 јуани. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5 mm Ширина : 73mm Должина : 130mm
За други големини на батерија, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, батеријата големина на диверзификација, речиси сите место!
1 бидејќи на брендот и пакување на повеќе, ве молиме купувачите во фотографиран стоки, прво потврдете брендот треба стоки, пакување, нозете и суфикси. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас.CFa3o C&mt=
Постои потреба да се размонтираат алатка.7 V литиум полимер батерија, со overcharge заштита одбор, полнење богатство, DIY, LED светилка општи вградена литиум батерија комплекси , повеќе големината и капацитетот, добредојдени да се консултираат со клиентите! Батеријата со заштитна плоча (за да се спречи преку полнење / над стави / краток спој / текот тековната заштита) Батерија тип : литиум полимер батерија / батерија Полнење на батеријата напон : 5v, Капацитет : 10000m Ah (производ целосна скала) Батеријата големина : Дебелина : 8. 100% сосема нов. 3 во секој електронски компоненти продавница да се купи без Калај. Не сече нога случаи, имаат право во рок од 15 дена од денот на доставувањето на гарантниот период, вклучувајќи ја врати услугата; ако производот на калај или сече нозе, поради човечката уништувањето предизвикано од страна на клиентот, оперативните грешки или други причини (сериозна штета на пакетот, две продажбата) не се врати во надлежност на.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..