• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.7 V литиум полимер батерија 304050 600MAH возење рекорд безжичен телефон Bluetooth слушалки Батерија Li-ion Ќелија
zoom_in

3.7 V литиум полимер батерија 304050 600MAH возење рекорд безжичен телефон Bluetooth слушалки Батерија Li-ion

DEN 456.00 624.00

Количина на стоки
check Тековен


7 изглед на производот е под влијание на многу фактори и чие производство циклус е различен, Тоа е можно да се користи неутрален слики да се изразат, овој модел, на сликата е за повикување само, во вид преовладува. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.2 V) полнење до наплатат струја е помала од 0. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро.96
Фабриката за директна продажба 3.05 V, преку испуштање заштита напон 2. Директни производители, според клиент е прилагодено за големината, голема количина позитивно онлајн референтна цена само квантитет може да зборува, сигурен квалитет, капацитет на 10 MAH-3500 MAH, спецификации, не успеа да ги сними, добредојдени да се распрашува, мобилен телефон 13510471983. (ве молиме имајте во предвид во забелешка во лицето, сакате порака ако понекогаш безгрижно. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас.)
Модел 304050
Капацитет 600 MAH
Номинална напон 3.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди..