• Намалена цена
  • Неодамнешно
DC 12V Супер Силен Капацитет 4000MAH Батерија Li-ion Батерија За Камерата НАС приклучок
zoom_in

DC 12V Супер Силен Капацитет 4000MAH Батерија Li-ion Батерија За Камерата НАС приклучок

DEN 545.00 640.80

Количина на стоки
check Тековен


DC 12 V Супер Силен Капацитет 4000 MAH Батерија Li-ion Батерија За Камерата НАС приклучок
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Мала големина, нема простор, лесно да се носат.
Краток спој, протекување заштитна, безбедноста, нема потреба да се грижите.
Супер силен капацитет, трајни производи за долго време се користи.
Можете да ја користите оваа батерија за напојување на нашите моќни безжичниот
предавател, камера за видео надзор и така натаму.
Во текот на струја, во текот задолжен, со текот на температурата, од датумот заштитни.
Спецификации :
Боја : сина
Големина : 9.5*5.5*2cm
Пакет големина : 10*19*3cm
Капацитет : 4000m Ah
Батерија тип : Батерија Li-on батерија
Влезен напон : 12.6 V DC
Излезен напон : 10.8-12.6 V
Тип : приклучете НИ се
Пакет се вклучени :
1 x Батеријата
1 x Приклучок(НИ Приклучок)
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички.Ви благодариме!

Големина:
9.5*5.5*2cm
Примена:
Камерата
Напон:
12.6V
Номиналниот Капацитет:
4000mah
Бренд Име:
LESHP
Тежина:
155g
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
DC 12.6 V Супер Силен Капацитет 4000MAH Батерија Li-ion Батерија

Најдобри понуди..