• Намалена цена
  • Неодамнешно
Новиот метал дрво врвот со челична рамка вино, полица вертикална вино носителот креативни земјата вино решетката
zoom_in

Новиот метал дрво врвот со челична рамка вино, полица вертикална вино носителот креативни земјата вино решетката

DEN 14546.00 15312.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Носители
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
EG
Боја Класификација:
Црна
Стил:
Американската Држава
Место на Потекло:
Во Покраината Fujian
Текстурата на материјалот:
Метал
Метална структура технологија:
ЗАВАРУВАЊЕ
Поставување на режимот:
.

Најдобри понуди..