• Намалена цена
  • Неодамнешно
Eleton Виски Чаша Поставите палецот чаша Вино југ Decanter Вино Carafe Вода Jug Вино Сад Фармацевт Вино Aerator Стакло Decanter
zoom_in

Eleton Виски Чаша Поставите палецот чаша Вино југ Decanter Вино Carafe Вода Jug Вино Сад Фармацевт Вино Aerator

DEN 549.00 624.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип:
Бар Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ
Бренд Име:
ELETON
Број На Модел На:
h88044
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди..