• Намалена цена
  • Неодамнешно
6 Шуплини Рачно Изработени Правоаголник Плоштадот Силиконски Калап Сапун Чоколадо Колачињата Мувла Торта Декорирање Фондан Калапи 1 Парче
zoom_in

6 Шуплини Рачно Изработени Правоаголник Плоштадот Силиконски Калап Сапун Чоколадо Колачињата Мувла Торта Декорирање

DEN 140.00 162.72

Количина на стоки
check Тековен


Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.5 cm Една дупка големина на : 5*5*2.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние ќе се пресмета превозот цена за вас . (4) може да се користи во печки, микробранови печки, dishwashers и фрижидери во безбедна употреба. (5) лесно да се справи. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.5 cm Една дупка големина на : 8 * 5. (3) невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.5 cm Тежина : околу 120 g
Пакет се вклучени : 1* сапун мувла
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ние само брод вашата потврди адреса.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.5 cm Квадратен облик : Производ големина : 21*5*14.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .
1 Парче на Силиконски Кифла Случаи Чаша Торта Cupcake Лагер Калап за Печење Колачи Bakeware Создателот Кујната Готвење Gadget Алатки Инструкции : Овој производ е Европа и сад е најпопуларниот кујнски прибор, печење опрема; не-токсични, невкусна, лесен за чистење шарени.

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
DIY Торта Калапи
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
AIHOME
Непристојни Слика:
No
боја:
Пинк
Количина:
1 Парче
Големина:
about 23.5 * 21.5 * 2.5cm
Тежина:
About 120g
Материјал:
Силикони
Карактеристики 1:
Висок-квалитет, Не-токсични, Отпорни торта алатки
Карактеристики 2:
Пренослив, Удобен
Карактеристики 3:
Лесен за употреба и чистење
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет:
Со opp вреќа, Безбедно Пакет

Најдобри понуди..