• Намалена цена
  • Неодамнешно
12pcs (Дијаметар 10.8 CM) Торта Алуминиум Курва Калап за Печење Алатка Cupcake Јајце Курва Овошје Курва Мувла Кујна Печење Тесто Алатки
zoom_in

12pcs (Дијаметар 10.8 CM) Торта Алуминиум Курва Калап за Печење Алатка Cupcake Јајце Курва Овошје Курва Мувла

DEN 816.00 1359.36

Количина на стоки
check Тековен

Име : јајце курва мувла Големина : Горниот дијаметар 10.8 * Дното дијаметар 8 * Висина од 2,5 cm Материјал : Висок јаглероден челик + Whittford е Xylan® слој Нето тежина : 456g Употреба : се користи за рерна производство јајце курви, пудинг, кифла торта

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Комплет Број:
9-12
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Број На Модел На:
Mold7
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Upors
Материјал:
Тешки Јаглерод
Име:
торта курва мувла
Обликот:
Круг

Најдобри понуди..