• Намалена цена
  • Неодамнешно
Тврдо се Справи со Чупка Восок Зеленчук Сапун Машина Брановидна Slicer од Нерѓосувачки Челик Кујнски Алатки Брановидна Сапун Машина E5M1
zoom_in

Тврдо се Справи со Чупка Восок Зеленчук Сапун Машина Брановидна Slicer од Нерѓосувачки Челик Кујнски Алатки

DEN 140.00 214.56

Количина на стоки
check Тековен

5 cm;
Материјал : Ножот-не ' Рѓосувачки челик, Рачка-Тврдо. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси.
1 x Wavy Сапун Машина. Време На Испорака :
1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
100% Сосема нов и висок квалитет;
Се користи за да се намали сапун или растително или свеќа или восок orcake со убаво бран форма раб;
Исклучителна изведба со нерѓосувачки челик сечилото;
Фирма дрвена рачка, лесен за употреба;
Во споредба со обичните кујнски нож : Нож edge е мазна, не е лесно да се намали slantingly;
Лесно да се чисти и нема да рѓа;
Боја : Како што е прикажано на сликата;
Димензија : Прибл.

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
VKTECH
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Брановидна Сапун Машина
Комплет Број:
1
Димензија:
Прибл. 18.5u00d712.5cm
Материјал:
Ножот-не ' Рѓосувачки челик, Рачка-Тврдо

Најдобри понуди..