• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Работи Коњи Мрежа Матрицата Чипка Торта Матрицата Образец За Свадбена Торта Декорирање Алатки Ткаенина Торта Stencils шлаг MST-19
zoom_in

Нови Работи Коњи Мрежа Матрицата Чипка Торта Матрицата Образец За Свадбена Торта Декорирање Алатки Ткаенина

DEN 536.00 893.28

Количина на стоки
check Тековен


.
Боја : Виолетова или случаен
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Тестирање : LFGB-SGS/LFGB EUROFINS
Занает : напредни Ласерско Сечење Техника
Користете го овој матрицата за да ги красат торта,куки,ѕидови или само за ништо.
Mesh stencils се обновливи и лесно да се чисти.

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
Број На Модел На:
MST-19
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
Материјал:
Ткаенини
Моделот Големина:
420*150mm
Тест стандард:
LFGB-SGS/LFGB EUROFINS
Пакет:
ПП Торба во Плик
поставена на:
1Piece
Нето тежина:
10g
боја:
Виолетова или случаен

Најдобри понуди..