• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PC Longming Домашна Торта Машина Алатки Кујна Додатоци за Печење Тесто Алатки Пластични Насочат Жица Торта Slicer Алатки LB 129
zoom_in

1PC Longming Домашна Торта Машина Алатки Кујна Додатоци за Печење Тесто Алатки Пластични Насочат Жица Торта

DEN 88.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.,татко име. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Ви благодариме за вашиот поддржува. На доделување на датум е 5-7 работни дена. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Ви благодариме!
2.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.PLS БИДАТ ВНИМАНИЕ ДЕКА ДОКОЛКУ ИЗНОСОТ НЕ Е ПОВЕЌЕ ОД СИТЕ НИЕ УПОТРЕБА КИНА ПОСТ ОБИЧЕН МАЛ ПАКЕТ ПЛУС
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Тоа трае 5-7days да пристигнат.Ви благодариме за вашиот поддржува. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.

боја:
Зелена
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Број На Модел На:
LB129
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..