• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови доаѓањето на Силиконски калап симпатична мечка пет стилови сапун мувла свеќа калапи торта украсена шеќер мувла Нова Година декорации
zoom_in

Нови доаѓањето на Силиконски калап симпатична мечка пет стилови сапун мувла свеќа калапи торта украсена шеќер

DEN 693.00 815.04

Количина на стоки
check Тековен

30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Посебни ситуации се испита од случај до случај. Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.99 /парче
Стапалки форма нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 8.
Производ големина : 6 * 6cm
Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* Микробранова печка и замрзнувач безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и чистење
* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла
* Температура : -40 F на +446 F (-40c на +230c)
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере. Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.19 /парче
Бесплатен превозот се зголеми(3pcs/многу) чоколадо со силиконски калап Торта декорација мувла US$ 6. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. > Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации .99 /парче
Храна одделение материјал Нов стил големи чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла Рака форма US$ 8. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Ако најдете големината на производите не ви одговара.99 /парче
Нов стил големи трговија на големо топла продажба бисер чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 7.

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
001
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди..