• Намалена цена
  • Неодамнешно
7pcs/Многу Тесто Печење алатки Овошје Зеленчук Намали Колачиња Бисквити Нерѓосувачки Челик Сендвич Втиснување Умре Cookie мувла LB 005
zoom_in

7pcs/Многу Тесто Печење алатки Овошје Зеленчук Намали Колачиња Бисквити Нерѓосувачки Челик Сендвич Втиснување

DEN 176.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодариме!
2. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.PLS БИДАТ ВНИМАНИЕ ДЕКА ДОКОЛКУ ИЗНОСОТ НЕ Е ПОВЕЌЕ ОД СИТЕ НИЕ УПОТРЕБА КИНА ПОСТ ОБИЧЕН МАЛ ПАКЕТ ПЛУС

Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ви благодариме за вашиот поддржува. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки. На доделување на датум е 5-7 работни дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LB005
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LONGMING ДОМА

Најдобри понуди..