• Намалена цена
  • Неодамнешно
4 Зголеми Цвет Форма Фондан Декорација Силикони Торта Калапи Cupcake Украсување Печење Алатки E686
zoom_in

4 Зголеми Цвет Форма Фондан Декорација Силикони Торта Калапи Cupcake Украсување Печење Алатки E686

DEN 144.00 151.68

Количина на стоки
check Тековен


4 Зголеми Цвет Форма Фондан Декорација Силикони Торта Калапи Cupcake Украсување Печење Алатки E686
Големина : 8.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни.3 см
Мувла тежина : 77g
Карактеристики на производот :
1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA/LFGB стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , -40°C 230 °C,( -40°F446°F)
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис , Загрева рамномерно
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-26 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15 - 26 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $180, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо. Ако сакате да ја смените вашата
адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
.

Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,ЕЕЗ,LFGB,CIQ,ОД FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
E686
Тип:
Торта Алатки

Најдобри понуди..