• Неодамнешно
30CM Нерѓосувачки Тркалање Игла Не се Држи за Печење Ролери Тесто Пица Тесто Макарони Создателот Дома Пекарница Печење Gadgets, Прибор Подарок
zoom_in

30CM Нерѓосувачки Тркалање Игла Не се Држи за Печење Ролери Тесто Пица Тесто Макарони Создателот Дома Пекарница

DEN 427.68

Количина на стоки
check Тековен


· Храна-Одделение Материјал направен од премија од не ' рѓосувачки челик, силен и здрав, обезбедува животниот век на употреба. Не им даде на начин да се харбор бактерии или габички. Исклучително стерилни и хигиенски.
· Издржлив & добро изграден Квалитет на изградба, која ќе трае многу години. Нерѓосувачки челик не ќе попуштат, сплит, или splinter. Нуди мазна и течност тркалање.
· Не стап површина - непречено метален површината не ќе се држи до вашиот тесто. Замрзнување на возен pin за да го задржи тестото се лади, или алтернативно топло тоа се појавува во вода. Совршен за да се создаде круг и убаво рамни тестенини, пици и пита. Точната големина 30cm должина.
· Без рачки - Нашите права род стил возен pin ви дава подобра контрола и бара помалку напор или сила, што резултира во убаво се мазни и се тркалаат и ставање во целосна контрола на дебелината на вашиот тесто.
· Животот време гаранција. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со целосна наплата или замена. Ставете ја вашата нарачка уште денес.

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
Ролинг Игли
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди..