• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PC 2-10inch Елоксирани Алуминиумски Живеат на Дното цилиндар Фондан Декорирање Торта Мувла Chiffon Торта Тави DIY Печење Алатки LB 153
zoom_in

1PC 2-10inch Елоксирани Алуминиумски Живеат на Дното цилиндар Фондан Декорирање Торта Мувла Chiffon Торта Тави

DEN 132.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Член име : Торта Мувла
Материјал : Алу.Ви благодариме за вашиот поддржува.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.7cm
Единица тежина : околу 25g/pc,60g/pc,150g/pc,225g/pc,330g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.PLS БИДАТ ВНИМАНИЕ ДЕКА ДОКОЛКУ ИЗНОСОТ НЕ Е ПОВЕЌЕ ОД СИТЕ НИЕ УПОТРЕБА КИНА ПОСТ ОБИЧЕН МАЛ ПАКЕТ ПЛУС

Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.6xh4cm,4" кол.,татко име.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.

боја:
2 ИНЧЕН, 4 ИНЧИ, 6 ИНЧНИ, 8 ИНЧЕН, 10 ИНЧЕН
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
LB153
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди..