• Намалена цена
  • Неодамнешно
Страна кога бебето спие торта десерт печење алатка шеќер торта силиконски калап рачно изработени чоколадо желе пудинг мувла торта декорација мувла
zoom_in

Страна кога бебето спие торта десерт печење алатка шеќер торта силиконски калап рачно изработени чоколадо желе

DEN 410.00 513.12

Количина на стоки
check Тековен


3)ве Молиме обидете се да се обезбеди што детални информации што е можно за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и мобилен телефон број.
·Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
4)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Може да се рециклираат, трајни, ниска потрошувачка на енергија. За рерна, на фурната мора да биде поставен во средината дел, греење и да се задржи на далечина од околу 10см, а имајќи ја рерната ѕидови 5cm растојание, така што нема да ја оштетат мувла температура. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите. Усвојување на откривање, здравје, природни антибактериски, може да се спречи на бактериски и габични раст.
·Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или FEDEX или UPS или ТНТ или ЕМС, Тоа ќе стане многу повеќе брзо. Дури и кога се користи мувла, како што се празни места може да се додаде на резервоарот за вода празен, воздух за согорување е забранета.
·Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $7, ние ќе го испрати од страна на регистрирани пост или E-pack,ќ се земе 15-60 работни дена.
Услуги на клиентите е многу важно за нас. Температура најниска температура од минус 40 степени, со максимална температура од 230 степени, топлината што е еднакво се замрзнати. По секоја употреба, може да се натопени во разредена детергент решение за 10-30 минути, измијте го со мека крпа за чистење, не користете груби средства за чистење топки и други предмети се чистат за да се избегне мувла штета предизвикана од гребнатини. Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија.
·Ако сакате следење детали за во секое време,ве молиме љубезно изберете регистрирани пост.

боја:
Пинк
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
TUTULE
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
GЈ-A628
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Храна-одделение течни силиконска заштита на животната средина
Температурата Опсег:
-40℃ -- 230℃
Употреба:
caes, десерти, колачи, бисквити, желе, пудинг, декоративни свеќа
Име на производ:
Кога бебето спие претворање на шеќерот торта силиконски калап DIY печење алатка
Производ големина:
за 8.5*5.4*4.7 cm
производ тежина:
abou 136g

Најдобри понуди..