• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PC Longming Дома Не-стап 12 Купот на Јаглероден Челик Слива во Облик на Торта, Печење Мувла DIY Chiffon Торта Јајце Курва Печење Рерна Габи, LB 115
zoom_in

1PC Longming Дома Не-стап 12 Купот на Јаглероден Челик Слива во Облик на Торта, Печење Мувла DIY Chiffon Торта

DEN 600.00 651.84

Количина на стоки
check Тековен


Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.,татко име.
Опис :
Член име : Торта Мувла
Материјал : ФДУ Јаглероден Челик
Боја : црна
Големина : прибл 35 X26 CM Длабочина од 2,5 cm
Единица тежина : околу 327g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Тоа трае 5-7days да пристигнат.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Ви благодариме за вашиот поддржува.Ви благодариме за вашиот поддржува. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LB115
Материјал:
Метал
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
LONGMING ДОМА

Најдобри понуди..