• Намалена цена
  • Неодамнешно
Шах Силиконски Калап 3D Торта Меѓународниот Шаховски Крал и Кралица Витез Топ Пешак Епископ Силиконски Калап Фондан Торта Чоколадна Калапи
zoom_in

Шах Силиконски Калап 3D Торта Меѓународниот Шаховски Крал и Кралица Витез Топ Пешак Епископ Силиконски Калап

DEN 1687.00 1775.52

Количина на стоки
check Тековен


Нов висок квалитет
Може да се користи на Температура : -40 степен 220 степен Сите производи подлежат на средно sulfide, безбедно, без мирис, може да се користи, мека, лесно да се мувла, лесен за чистење може да се користи од страна на : фурна, микробранова печка, фрижидер, итн
Answer : ___________________________ Note : предметот ќе бидат испратени од страна на случаен избор на боја
Материјал : Силикон

силиконски торта мувла опис на Производот :
1 . тоа се прави на ист бебе pacifier храна-одделение platinum излечи силиконска гума, не-токсични, без мирис, безбедност и заштита на животната средина, во согласност со стандардни LFGB германски дневен контакт со храната. 2 висока температура отпор, температура спектар -50 Степен ~ + 250 Степен > 3 супер анти-стареењето, издржливи. 3 силиконска гума има добра еластичност, колачи, леб, десерти, колачиња, итн. направени по соголување исклучително лесен. 4 . широка употреба, исто така, правење сирење, овошје мраз, пудинг, Кристално Епоксидна. 5 може да се користи во фурна, микробранова печка, фрижидер, машина за миење садови безбедно.
Зошто да изберете нас :
1.Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours
2.професионален човек за решавање на било какви прашања
3.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе рефундирање на пари

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
90
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
is_customized:
Yes
единица:
pc
боја:
Испрати по случаен избор
Материјал:
Силикони

Најдобри понуди..