• Неодамнешно
Нов пресврт шеќер Gan Peisi мувла се претвори шеќер торта мувла скапоцен камен накит кристал шеќер мувла чоколадо мувла
zoom_in

Нов пресврт шеќер Gan Peisi мувла се претвори шеќер торта мувла скапоцен камен накит кристал шеќер мувла чоколадо

DEN 504.00

Количина на стоки
check Тековен

се наоѓа во главниот град на кина, Пекинг, со совршен објекти
. Шарени силикони прибор не е само да се направи вашата кујна убава, но, исто така, се збогати вашиот живот. На силиконски пан торта е совршено мека. Сите видови на новина дизајни клиенти дизајни се weclome боја било која боја ви се допаѓа Пакување Polybag пакување е на располагање Пакување како клиент барање Порта Тијанџин Плаќање T/T, Western union, Paypal примерок цел прифатливо време на испорака 5-7 дена или во зависност од cutomers' цел количина
Нашата мисија е фокусирана на Квалитетот, Услугата и Цена
Нашата компанија е комбинација на производство и трговија со 2 години работно искуство во производство.
Нов пресврт шеќер Gan Peisi мувла се претвори шеќер торта мувла скапоцен камен накит кристал шеќер мувла чоколадо мувла Опис Item Име се Претвори бонбони мувла Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY мувла големина/MM
200 * 130 * 8ММ мувла тежина/g
240 г Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB/ФДУ/CE/ЕУ/SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо. Можете да пати ги како сакате, и тие ќе бидат без било каква штета.
СИЛИКОНСКИ КАРАКТЕР
Нашата фабрика производи се во ултра чиста контакт со храна силикони. Тие се идеални за сите видови на печка за готвење, конвенционална и микробранова печка, и замрзнувач безбедно. И не треба да се грижите за силикон прибор нула вашиот спроведување.
предност
1. Карактеристики На Производот 1.
Цена : врз Основа на нашето искуство во производство постапка и добро дизајниран производство распоред,можеме да ги намали трошоците за производство и да се зголеми конкурентноста.Вистински производителот, завршен печење алатки catagory
2.Сите производи не-стап и отстранување од мувла е лесно и брзо.
Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума дел технички информации, како и ефикасна по продажба на одговори за да се намали одлагање или отпад за вашата инвестиција во проект создавање и производство.

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LX-J1006
Бренд Име:
LX мувла
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Силикони:
100% храна одделение силиконски
Обликот:
знаме писмо
боја:
Случаен испорака бела. Виолетова. Сина. Сива
Производство на земја/регион:
Пекинг, Кина
Употреба:
Калап за правење чоколадо, шеќер или торта декорација свеќа сапун
Тип:
торта bakeware
Издржливост :
може да се користи илјадници пати
Отпорност На Топлина:
-40 до +280 ℃
кориснички:
Yes

Најдобри понуди..