• Неодамнешно
роуз Силиконски калапи роуз сапун мувла рачно изработени сапун калапи силика гел умре цвет Арома камен габи свеќа мувла торта DIY калапи
zoom_in

роуз Силиконски калапи роуз сапун мувла рачно изработени сапун калапи силика гел умре цвет Арома камен габи

DEN 479.52

Количина на стоки
check Тековен

Производ големина : 6.5 см *6.5 см

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
PR361
Бренд Име:
PRZY
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди..