• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PC Longming Дом 6 7 8 инчен Nonstick Торта Мувла Злато Круг Пица Пан Торта за Печење Тесто Торта Пица Камења LB 008
zoom_in

1PC Longming Дом 6 7 8 инчен Nonstick Торта Мувла Злато Круг Пица Пан Торта за Печење Тесто Торта Пица Камења

DEN 185.00 201.12

Количина на стоки
check Тековен

Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.
Опис :
Член име : пица пан
Материјал : ФДУ Картон Челик
Боја : златна
Големина : прибл 6inch 15x2.Ви благодариме за вашиот поддржува. Тоа трае 5-7days да пристигнат.,татко име.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Ви благодариме за вашиот поддржува. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.

Тип:
пица алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
LB008
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Пица Алатки Тип:
Пица Камења
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LONGMING ДОМА

Најдобри понуди..