• Неодамнешно
(20pcs/многу)Бесплатен Превозот Нови Нерѓосувачки Челик Торта Декорирање Xlarge руската Цвет Млазницата #BNO79
zoom_in

(20pcs/многу)Бесплатен Превозот Нови Нерѓосувачки Челик Торта Декорирање Xlarge руската Цвет Млазницата BNO79

DEN 806.40

Количина на стоки
check Тековен


1.Предмет Бр. : HBBNO79
2.Материјал : не ' Рѓосувачки челик 304
3.Тежина : 13.0 g
4.Големина : Кол.до 23.00 мм*Кол.долу 35.0 мм*H 40.0 mm
5.Помина SGS,ФДУ,LFGB Тестирање
6.Високо отпорен на корозија
7.Лесен за употреба и чувајте ги чисти

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Комплет Број:
>12
Бренд Име:
MRF
Број На Модел На:
HBBNO79
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик 18/8(304)
Употреба:
торта декорирање
точка законик:
HBBNO79

Најдобри понуди..