• Намалена цена
  • Неодамнешно
3PCS/Многу Dendrobium Цвет Торта Машина Кујна Пекари Торта Декорација Цвет Машина Нерѓосувачки Челик Печење Алатки
zoom_in

3PCS/Многу Dendrobium Цвет Торта Машина Кујна Пекари Торта Декорација Цвет Машина Нерѓосувачки Челик Печење

DEN 121.00 186.24

Количина на стоки
check Тековен


3 PCS/Многу Dendrobium Цвет Торта Машина Кујна Пекари Торта Декорација Цвет Машина Нерѓосувачки Челик Печење Алатки
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Cupcake Декоративни Калапи Машина Сет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : Прибл 7*3.5/ 5*5/ 4*2cm
Облик : Цвет Торта Изработка На Мувла Dendrobium Цвет Cookie Торта Калапи Машина
Пакет : 3 PCS/Многу во Блистер Кутија
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Издржливи Торта Cookie Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
HOMEHOW
Број На Модел На:
Dendrobium Цвет Торта Машина
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Dendrobium Цвет Торта Машина Торта Мувла
дизајн:
Торта Цвет Правење На Калапот Dendrobium Цвет Торта Дизајн Мувла 218
Големина:
Approx 7*3.5/ 5*5/ 4*2 3PCS/Lot Flower Cake Decorating Mold
Пакет:
3PCS/Многу Dendrobium Cupcake Торта Фондан Сечење на Мувла во Блистер Картичка
Предност:
3D Дизајн со Висок Квалитет 1 Година Гаранција Топла Продажба
Функција:
Живописни Дизајн Еко Материјал Лесна Апликација Торта Печење Алатки
Примена:
Домаќинство Пекари Patisserie Торта Декорирање Алатки Цвет Одлуки Мувла
Поврзани производи:
Силиконски Торта Мувла Нерѓосувачки Челик Цвет Торта Машина
Поврзани Производи 2:
Пица Сечење Нож Тесто Возен Pin Печење Мат
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Најдобри понуди..