• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ретро Чипка Форма Силикони Торта Мувла,Кујна Печење Калап За Чоколадо Колачи Бонбони ,Јадење Бар Граница Фондан Украсување Алатки
zoom_in

Ретро Чипка Форма Силикони Торта Мувла,Кујна Печење Калап За Чоколадо Колачи Бонбони ,Јадење Бар Граница Фондан

DEN 42.00 52.80

Количина на стоки
check Тековен


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Големина : Како се покаже слика
Тежина : 18g
Боја : објектот боја ќе ја испрати по случаен избор
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Рејтинг на температура : - 40 centigrade на+210 centigrade

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Aouke
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
M166
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди..