• Намалена цена
  • Неодамнешно
Цвеќиња Љубов Рамка Чипка Торта Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Fimo Силиконски Калап Калапи Gumpaste F0919
zoom_in

Цвеќиња Љубов Рамка Чипка Торта Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Fimo Силиконски Калап Калапи Gumpaste

DEN 170.00 320.64

Количина на стоки
check Тековен


Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок сопствени Специфики : Серија : печење серија, сапунска серија Материјал : храна одделение силиконски Апликација : микробранова, фурна, ладилник, steamer перат варени дезинфекција answer : ___________________________ Note : да се Чува далеку од отворен пламен, ножеви Карактеристики : 1. животната средина јаглерод, органски материјал кој може да се рециклира, ниска потрошувачка на енергија 2. Креативни, забава, и да се создаде изненадување за домашна кујна живот 3. Едноставен, практичен, лесен за ракување 4. хигиена, здравје, природни антибактериски 5. Флексибилни и цврсти, прилагодливи, корозија-отпорни 6. издржлив, лесен за штета 7. отпорност на екстремни температура, на максимална температура од 230 степени, најниска температура од минус 40 степени 8. безбедно, не-токсични, без мирис. Пролонгирана употреба на промена на бојата
2075
2075 11 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Број На Модел На:
F0919
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ангелските крилја
Материјал:
Силиконска Гума
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Трговија на големо:
кориснички:
Стандарди за квалитет:
Производ материјал:
Печење Тесто Алатки Тип:
боја:
Пакување спецификации:
Употреба:
Обликот:

Најдобри понуди..