• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мажите и жените најлон заменик воена патна торба чанта висок квалитет на абење-отпор мулти-функционални маскирна женски рака торба
zoom_in

Мажите и жените најлон заменик воена патна торба чанта висок квалитет на абење-отпор мулти-функционални маскирна

DEN 514.00 1007.52

Количина на стоки
check Тековен


Добредојде !
Топла Производ
Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
Пријателски Потсетување :
Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен
Забелешка 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Превозот Услови : стандардна Услуга е Кина пост воздухопловната. Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Тип На Објект:
Патни Торби
Стил:
Моден
Материјал Состав:
Најлон ткаенина
Број На Модел На:
Мали виси кеси
Објектот Ширина:
7cm
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Имаат Drawbars:
No
Објектот Висина:
13cm
Бренд Име:
Заштитник Плус
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
0.1kg
патна торба:
Патување Duffle
Повод:
Разноврсна
Објектот Должина:
8cm
Тип:
ранец Градите пакет
Стил:
Мода движење
За да го носат делови:
Мекото
Материјал:
Увоз стп кожа
Се применуваат за родова:
Неутрален/машки женски
Бројот на ремени:
двојно корен
Пакет структура:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Торба Форма:
Мобилен телефон кеси, сендвич патент торба, документ торба, патент торба
Шема:
Геометриски модели
боја:
Црна, кафеава, пустината дигитални, дигитални, ACU три песок и маскирна

Најдобри понуди..