• Намалена цена
  • Неодамнешно
Dispalang симпатична балет танцување девојка печати анти-прашина патнички багаж покрие водоотпорен патнички куфер покритие за 18-30 инчен случај
zoom_in

Dispalang симпатична балет танцување девојка печати анти-прашина патнички багаж покрие водоотпорен патнички

DEN 719.00 1026.72

Количина на стоки
check Тековен


Dispalang симпатична балет танцување девојка печати анти-прашина патнички багаж покрие водоотпорен патнички куфер покритие за 18-30 инчен случај
Опис : Количка Случај Покрие/ Багаж Заштитна маска Функција :
Одличен 3 D ефект печатење, Лесно да се препознае
Еластичност, Нула-доказ, Нечистотија-Доказ, Перат
Тежина : 140 - 190g
Главен Материјал : 97% polyeter, 3% spandex
Пакување : Секој торба полна со транспарентна polybag
Големина : S, M, L Optionals
S=20 инчи Куфер, ќе се применуваат до 18 до 22 инчен suitcases (стандардна големина Suitcases)
M=24 инчен Куфер, ќе се применуваат до 22-ри до 26 инчи suitcases (стандардна големина Suitcases)
L=28 инчи Куфер, ќе се применуваат до 26 до 30 инчен suitcases (стандардна големина Suitcases)

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Ширина:
0.8inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Главен Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
48*66cm/72*50cm/68*84cm
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Објектот Висина:
29inch
Објектот Должина:
19.6inch
Материјал Состав:
97% Полиестер+3% Spandex
куфер:
18-30 Инчен Куфер Торба
Функција:
Заштитна торба куфер
Стил:
Мода/капаци
Повод:
Разноврсна
Функција:
Количка Багаж Покрие/ Багаж Куфер Prote
Моден Тип:
куфер заштитна маска
прилагодено дизајн:
на располагање
safe:
Еко-Пријателски
Пакување:
на polybag за секое парче
По продажба на Услуги:
1 да 1 Услуга Понудена

Најдобри понуди..