• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бања/Балкон Месинг Matreial Единствена Цел Deodorant Кат Мозоци Високо-Квалитетни Туш Кат Канализација Вирус Опфаќа Филтер
zoom_in

Бања/Балкон Месинг Matreial Единствена Цел Deodorant Кат Мозоци Високо-Квалитетни Туш Кат Канализација Вирус

DEN 723.00 1226.40

Количина на стоки
check Тековен


Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавница
Откако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти
(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)
Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!
(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профил
ќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!
(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .
(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајт
како : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..
и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница
********************************************************************************************
Бања/Балкон Месинг Matreial Единствена Цел Deodorant Подот На Мозоци, Високо-Квалитетни Туш Кат Канализација Вирус Филтер Опфаќа Бесплатен Превозот

Тип:
Канализација
Функција:
Заеднички Подот На Мозоци
Број На Модел На:
BLJ883
Површински Третман:
Electroplated
Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
Vidric
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Стоковните Тип:
Лични Перење/Чистење/Нега
Стил:
Плоштад
Големина:
4 inch
Примена:
Кат
Употреба во :
Бања/
Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Electroplated
Големина:
4 Inch (10CM*10CM)

Најдобри понуди..