• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бања Кујнски Садови Суета Потоне Зглобот на Мозоци Затка со Преливник Хром
zoom_in

Бања Кујнски Садови Суета Потоне Зглобот на Мозоци Затка со Преливник Хром

DEN 645.00 708.96

Количина на стоки
check Тековен


Меѓународни Купувачи Забелешка
1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
n Sprayer Пролет Кујнски Мијалник Тапа 360 Вртливата Spout Топла и Ладна Вода Мешавина Тапа Фабрика трговија на големо
Поддршка на ОЕМ & ODM
Поддршка капка превозот Бања Кујнски Садови Суета Потоне Зглобот на Мозоци Затка со Преливник Хром
Превозот Услови
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.
На резервни делови и додатоци не се под гаранција.Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб .
Објектот треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Но, превозот на плаќање не се враќа.
3)Димензиите на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки.
Пораки се постапува во рок од 24 часа на работни дена.
Времето за испорака е прибл.
7)Да се Купи Тапа Клиент Известување
Ако се купи тапа содржи црева, црева спецификација за 1/2" стандардно,стандардна големина. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации. 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.

Тип:
Канализација
Стил:
Круг
Материјал:
Дувачкиот
Примена:
Басенот
Број На Модел На:
ОХРИДСКИОТ РАМКОВЕН ДОГОВОР-C-233346812
Бренд Име:
Bagnolux
Кат Мозоци Метод:
Гравитацијата Испирање
Површински Третман:
Хром Позлатен
Големина:
Others
Дел Број:
ОХРИДСКИОТ РАМКОВЕН ДОГОВОР-C-233346812
Објектот Тежина:
6.4 унци
Производ Димензии:
2.4 x 7.6 x 2.4 инчи
боја:
Хром
Стил:
ОХРИДСКИОТ РАМКОВЕН ДОГОВОР-C-233346812
Заврши:
Хром
Материјал:
Бакар
Објектот Пакет Количина:
1
Функција:
Заеднички Подот На Мозоци

Најдобри понуди..