• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот две Рачки Во Ѕид Монтирани Бања Солидна Месинг Хром Во ѕид Потоне Слив Тапа Миксер BF026
zoom_in

Бесплатен Превозот две Рачки Во Ѕид Монтирани Бања Солидна Месинг Хром Во ѕид Потоне Слив Тапа Миксер BF026

DEN 4428.00 4920.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
Ferond
Површински Третман:
Хром
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Тапа Планината:
Распространета
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
Број На Модел На:
BF026
Стил:
Класичен
Материјал:
Дувачкиот

Најдобри понуди..