• Намалена цена
  • Неодамнешно
BOCHSBC Бања Машина за Перење Мозоци Целосна Бакар Анти-мирис Потоне Дупка Покрива Црна Мат Боја Кат Мозоци 10cm*10см
zoom_in

BOCHSBC Бања Машина за Перење Мозоци Целосна Бакар Анти-мирис Потоне Дупка Покрива Црна Мат Боја Кат Мозоци

DEN 1221.00 1507.20

Количина на стоки
check Тековен


BOCHSBC Бања Машина за Перење Мозоци Целосна Бакар Анти-мирис Потоне Дупка Покрива Црна Мат Боја Кат Мозоци 10cm*10см Функција Бренд нови Трајни Солидна Месинг Изградба Црна Заврши Спецификација Точка Име : Плоштадот Кат Мозоци Реден Број : D14 Материјал : Месинг Димензија : 10cm*10см Боја : Црна Апликација : Слив Пакет 1 x Мозоци

Тип:
Канализација
Материјал:
Дувачкиот
Примена:
Басенот
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Плоштад
Број На Модел На:
D14
Бренд Име:
BOCHSBC
Големина:
4 inch
Функција:
Заеднички Подот На Мозоци
Стоковните Тип:
Мирис Отстранување/Dehumidifying

Најдобри понуди..