• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топол Дом Бања Магнетни Бела Сапун Носителот Сад Фармацевт Ѕид Прилог Лепливоста Сапун Јадења за Бања -46
zoom_in

Топол Дом Бања Магнетни Бела Сапун Носителот Сад Фармацевт Ѕид Прилог Лепливоста Сапун Јадења за Бања -46

DEN 120.00 221.28

Количина на стоки
check Тековен

Секоја земја има различни тарифи политика.Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата .
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Топол Дом Бања Магнетни Бела Сапун Носителот Сад Фармацевт Ѕид Прилог Лепливоста Сапун Јадења за Бања
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет
Оваа Magentic Сапун Носителот : Елиминирање на вашата потреба за сапун јадење и да ја задржите вашата контра блузи чисти со Магнетни Сапун Носителот
Сапун суши надвор меѓу користи и се протега на животниот век на сапун
Нема повеќе неуредна сапун start-up за борба против
Лесно suctions да огледало, плочки, стакло или други мазна површина
Како да се користи
Вметнете ја круг диск во сапун и потоа се закачите на магнет во држачот
Материјал : ABS Нерѓосувачки железо
Боја : бела
Големина на : (Dxšxv) 71mm×50mm×56mm
Пакет Се Вклучени :
1x Сапун Носителот
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.

Бренд Име:
Multiyilego
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Две-парче
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B019015

Најдобри понуди..