• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Тоалет Тркалаат Ткиво Хартија Носителот +Вшмукување Чаша Бања Алатка
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Тоалет Тркалаат Ткиво Хартија Носителот +Вшмукување Чаша Бања Алатка

DEN 276.00 336.48

Количина на стоки
check Тековен

Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Лесно Да се Соберат Погодно Да се Користи Нерѓосувачки Челик Вшмукување Тоалет Ткиво Хартија Носителот Бања Хром Рек Оваа Ролна Хартија Држач, Се Користат За Ставање на Хартија Во Тоалетот Одлична за одржување на вашиот сушење алатки корисна на сите времиња Додадете некои убава земја рустикален стил и организација на секоја соба Вшмукување работи најдобро за керамички плочки, стакло, огледало, гранит, нерѓосувачки челик, акрилик, ламинатни и сите не-porous површината со гланц Нема Мало Пакет Количина : 1 Компјутер
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
golden
Пакетот вклучува : 1 x Хартија Носителот +Вшмукување Чаша

Бренд Име:
YAS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Две-парче
Број На Модел На:
Нерѓосувачки Челик Ролна Тоалетна хартија носителот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди..