• Намалена цена
  • Неодамнешно
Персоналните Туш Завеса Кориснички Услуги На Приватна Слика Текст Со Висок Квалитет Полиестер Туш Завеси Дома Бања Завеса
zoom_in

Персоналните Туш Завеса Кориснички Услуги На Приватна Слика Текст Со Висок Квалитет Полиестер Туш Завеси Дома

DEN 866.00 1293.12

Количина на стоки
check Тековен

Персоналните Туш Завеса Кориснички Услуги На Приватна Слика Текст Со Висок Квалитет Полиестер Туш Завеси Дома Бања Завеса
Напомена : 1. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
Прилагодено :
Напомена : Ние Може Да Направи Вашата Сопствена Слика Или Дизајн За Да Го Персонализирате Вашата Сопствена Туш Завеса! Pls Ни E-Mail! TKS ве Молиме оставете ги следниве информации во белешките на продавачот на проверете. Оваа Туш Завеса Доаѓа Со Засилен Врвот Полите За Додаде Структура, А Идеално Одговара На Повеќето Стандардни Големина Бањи. Опис : Висок Квалитет Туш Завеса Со Куките
Големина : исто Така, имаме многу големина за вашата изберат, и може да се направи како вашиот requirment : Туш завеса Големина На : Мерки Околу 60"(Ширина) X 72"(Должина),150 Cm X 180 Cm. Обичај Туш Завеса Е Едноставен И Елегантен Начин Да Го Надградите Вашиот Прав Соба. Големина на туш завеса. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Боја на избор, ако сакате прилагодено боја :
1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. EMS Обично трае околу 10-15 работни дена. Завесата Карактеристики Тапи Намали Страни И На Дното Полите Да Се Задржи Завеса Од Собирање На Сапун Ѓубриња И Нечистотија.Овие промени се купувачот одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди.
> Ние поддршка за промет на големо и пад на превозот,повеќе квантитет повеќе
поевтино,ако треба,pls контактирајте со нас.

Големина:
165X180cm, 180x180cm, 180x200cm, 150*180cm, 90x180cm
Број На Модел На:
00001
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер
Шема:
Anaimals
Точка име :
бања туш завеса
Висок квалитет:
Водоотпорен;Mildewproof
Големина:
90x180cm;150x180cm;165x180cm;180x180cm;180x200cm
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
испорака:
слободни
Куките:
7or12 Парчиња Пластични Куките
Употреба:
Подарок За Дома;Божиќ;Ноќта На Вештерките;Денот На Благодарноста;Роденден
боја:
Црвено;Жолта;Бела Боја;Зелена;Жолта;Сина
туш завеса шема:
Пет Кучиња;Милениче Мачки
Обичај Бања Завеса :
Секое барање

Најдобри понуди..