• Неодамнешно
Практична Пластични Дома остатоци складирање рек организатор четка за заби носителот на стапчиња за јадење Кафез прибор за јадење складирање носителот полица draine
zoom_in

Практична Пластични Дома остатоци складирање рек организатор четка за заби носителот на стапчиња за јадење

DEN 864.00

Количина на стоки
check Тековен


Корејски преносни стапчиња за јадење складирање рек Организатор Брзо Одвод на Вода Садови лажица прибор за јадење чување од носителот на полица
Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Транспарентен PS школка, изградена-во PP одбивни, на дното шупливи одводнување, заштита на објекти суви, лесно да се размонтираат, лесен за чистење, интимни складирање на дневни остатоци.
Пакувањето на производот :
1 x складирање кутија

Бренд Име:
Halojaju
Инсталирајте Стил:
Кат Тип
Број на Групи:
Еден Тиер
Полица Материјал:
Пластични
Монтиран:
Агол
Број На Модел На:
zuan572
Материјал:
Пластични
Тип:
Бања Полици
Носителот Површина По Завршувањето:
Пластични
Име:
чување на решетката
Број На Модел На:
drainer
Prodcut:
Складирање кутија
Употреба:
кујна складирање
Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Тежина:
360g
Функција:
Организаторот
тип 1:
кујнски прибор
складирање рек тип:
стапчиња за јадење кафез
користат за:
Dinnerware

Најдобри понуди..