• Намалена цена
  • Неодамнешно
Античкиот полски Дијамант&Кристал Крпа Носителот Крпа Рек Луксузни Злато Крпа Бар 60CM Ѕид Монтирани Бања Прибор SJ20
zoom_in

Античкиот полски Дијамант&Кристал Крпа Носителот Крпа Рек Луксузни Злато Крпа Бар 60CM Ѕид Монтирани Бања Прибор

DEN 1588.00 1868.64

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Големина:
60cm
Бренд Име:
AUSWIND
Број на Барови:
Една Крпа Барови
Материјал:
Бакар
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Должина:
60cm
Број На Модел На:
AU29736-1
Тип:
Крпа Барови
Функција:
Дувачкиот

Најдобри понуди..