• Неодамнешно
Remax M7 оригинални Пренослива Безжична Bluetooth Звучник Subwoofer Hifi Стерео Музика Батерија Bluetooth Звучник Помошен Мобилен
zoom_in

Remax M7 оригинални Пренослива Безжична Bluetooth Звучник Subwoofer Hifi Стерео Музика Батерија Bluetooth Звучник

DEN 2304.00

Количина на стоки
check Тековен

Производ параметри : Материјал : алуминиум метално тело Двојно песна стерео Работно време : 6 H време на Полнење : 4 H Полнење интерфејс : USB micro Вграден микрофон : Handsfree : Максимална струја звук : 3 MV Степен на одвојување : 60d B Канал рамнотежа сооднос : + 1d B Bluetooth верзија : 4.1 Пренос на далечина : не помалку од 10m Говорник : 5 W 4*2 Излезна моќност : 4 W*2 Батерија : 3.7 V, 2200m Ah, 18650 литиум батерија Производ големина : 198-84.5*64.5 mm Тежина : 485 G Додатоци : USB 60cm линија за полнење *1 Нарушување : 5% 1 W номинална нарушување степен 0.005% Фреквенција одговор : 100 HZ-20 KHZ Мобилен Телефон Или Таблет КОМПЈУТЕР Да се Игра на Музика.

боја:
Црна, Злато, Сребро.
екран:
No
комуникација:
Bluetooth
Бренд Име:
MIUZK
Звучник Тип:
Преносни
Репродукција Функција:
радио
Поддршка СТАН:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Батеријата:
Yes
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
PMPO:
20W
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Извор На Енергија:
Батерија,AC
Кабинетот Материјал:
Метал
Функција:
MIRACAST
Број На Модел На:
M7
Вграден Микрофон:
Yes
Материјал:
Метал
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Најдобри понуди..