• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок квалитет! LSU 4.9 5 Арматурна Плоча Кислород O2 Сензор 0258017025 17025 LSU 4.9 Широк Бенд О2 Сензор 0 258 017 025
zoom_in

Висок квалитет! LSU 4.9 5 Арматурна Плоча Кислород O2 Сензор 0258017025 17025 LSU 4.9 Широк Бенд О2 Сензор

DEN 1620.00 1905.12

Количина на стоки
check Тековен

Висок квалитет! LSU 4.9 5 Арматурна Плоча Кислород O2 Сензор 0258017025 17025 LSU 4.9 Широк Бенд О2 Сензор 0 258 017 025
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено. Се Врати И Повратни Информации 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!

Резолуција:
250-25036 250-25075
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
0258 017 025
Hysteresis:
о2 сензор
линеарна:
0258017025
Мерен Опсег:
Воздухот Гориво Сооднос Сензор
Бренд Име:
Malcayang
Повторливост:
кислород сензор
Тип:
Вид Греење

Најдобри понуди..